Buty ślubne ręcznie szyte

buty ślubne

Strój klasyczny kontra szyty na zamówienie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nic dziwnego, że każda panna młoda w tym dniu chce wyglądać naprawdę zjawiskowo. Podstawą ślubnej stylizacji jest oczywiście suknia ślubna, jednak nie możemy zapominać dodatkach takich jak buty ślubne czy biżuteria. Bez nich ślubna stylizacja nie będzie prezentować tak efektownie. Można pokusić się o szycie sukni na wymiar lub postawić na gotowe rozwiązania. To samo dotyczy obuwia, bowiem mogą to być buty ślubne ręcznie szyte lub kupione w klasycznym sklepie obuwniczym. Oczywiście ręczne szycie ma o wiele większe znaczenie jeśli chodzi o buty medyczne damskie. Jednak ślub to tak wyjątkowa okazja, że można się także pokusić o taką usługę.

Najpierw wygodna, potem wygląd

Jakie buty do ślubu wybrać? To zależy od bardzo wielu czynników. Buty na ślub muszą pasować do sukienki, ale nie mogą jej przyćmiewać. Dlaczego jeżeli nasza kreacja jest bogato zdobiona, to najlepiej postawić na obuwie w stylu minimalistycznym. Natomiast jeżeli sukienka jest bardzo prosta, to zdecydowanie możemy zaszaleć z butami i innymi dodatkami. Ślub to wyjątkowa okazja i nic nie stoi na przeszkodzie, by wybierać zgodnie ze swoim gustem.
Sam wygląd to jeszcze nie wszystko. Buty do ślubu muszą być po prostu wygodne. Dlatego jeżeli na co dzień nie nosimy bardzo wysokich szpilek, to na weselu tego typu również się nie sprawdzą. Po pierwsze będziemy czuły się niezbyt komfortowo, będą nas boleć stopy i kręgosłup. Musimy też się zastanowić czy będziemy w stanie w tego typu obuwiu swobodnie tańczyć. Buty dobrze jest też wcześniej rozchodzić. Dzięki temu unikniemy otarć. Jeżeli mimo to boimy się, że nie wytrzymamy całej nocy w butach na wysokich obcasach, to możemy zabrać ze sobą buty na zmianę. Świetnie sprawdzą się baleriny, a nawet trampki.

Buty ślubne ręcznie szyte dla wymagających

Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości, to zdecydowanie warto postawić na buty ślubne ręcznie szyte. Obuwie ręcznie szyte charakteryzuje się nie tylko świetną jakością, ale także większą dbałością o detale.
Czy ręcznie szyte buty ślubne mają jakieś wady? Na pewno tego typu produkty kosztują więcej niż pantofle, które możemy kupić w sklepach sieciowych.
Jeżeli wybieramy odpowiedni model i kolor, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby nosić buty ślubne na inne okazje. Zwłaszcza jeśli wybieramy kolor inny niż biel. Znacznie ułatwiają nam to aktualnie obowiązujące trendy modowe. Możemy zauważyć buty szyte ręcznie w różnych kolorach błękitnym, pistacjowym czy liliowym. Odważne panny młode mogą zdecydować się na nasycone barwy, na przykład na czerwień czy soczystą zieleń.

Buty ślubne ręcznie szyte
Przewiń na górę